კოლეგიალური ვიზიტი გორში
30-31 მაისს, საქართველოს კერძო კოლეჯების ასოციაციის ორგანიზებით, ქალაქ გორში ჩატარდა კოლეგიალური ვიზიტი, რომელსაც მასპინძლობდა საზოგადოებრივი კოლეჯი „ამაგი“.
ვიზიტის მთავარი თემა იყო პროფესიული სტუდენტებისთვის მომსახურების გაუმჯობესება და მათი უფლებების დაცვა.
შეხვედრას ესწრებოდნენ ასოციაციის წევრი კოლეჯები ქვეყნის სხვადასხვა რეგიონიდან, რაც კიდევ ერთხელ ხაზს უსვამს სფეროს განვითარებისადმი ერთობლივ ინტერესსა და პასუხისმგებლობას.
განსაკუთრებული მადლობა ჩვენს მასპინძელს – საზოგადოებრივ კოლეჯ ამაგს წარმატებული ორგანიზებისა და თანამშრომლობისთვის!
ამ შეხვედრაში ბათუმის სამედიცინო აკადემიიდან ვიზიტით იმყოფებოდნენ: შორენა უზუნაძე აკადემიის დირექტორი;  მზია ბაკურიძე ხარისხის უზრუნველყოფის მენეჯერი; მეგი ბაკურიძე იურისტი;

Collegial visit to Gori
On May 30-31, the Association of Private Colleges of Georgia organized a collegial visit to the city of Gori, hosted by the Public College “Amagi”.
The main topic of the visit was improving services for professional students and protecting their rights.
The meeting was attended by member colleges of the association from different regions of the country, which once again emphasizes the joint interest and responsibility for the development of the field.
Special thanks to our host – Public College Amagi for the successful organization and cooperation!
The following were visiting from the Batumi Medical Academy: Shorena Uzunadze, Director of the Academy; Mzia Bakuridze, Quality Assurance Manager; Megi Bakuridze, Lawyer;