საინფორმაციო შეხვედრა კომუნიკაციების ომბუდსმენის წარმომადგენლებთან
დღეს ბათუმის სამედიცინო აკადემიაში ჩატარდა საინფორმაციო შეხვედრა კომუნიკაციების ომბუდსმენის წარმომადგენლებთან.
შეხვედრის მიზანი იყო სტუდენტებისთვის მიეწოდებინათ მნიშვნელოვანი ინფორმაცია მომხმარებელთა უფლებების შესახებ ინტერნეტის, ტელეფონისა და მაუწყებლობის სერვისების სფეროში.
გულწრფელად ვუხდით მადლობას კომუნიკაციების ომბუდსმენის სამსახურის წარმომადგენლებს სასარგებლო და ინფორმაციული შეხვედრისთვის!
შეგახსენებთ, რომ საზოგადოებრივი დამცველის (ომბუდსმენი) სამსახური არის „ეროვნული მარეგულირებელი ორგანოების“ შესახებ საქართველოს კანონის საფუძველზე შექმნილი დამოუკიდებელი ინსტიტუცია, რომელიც იცავს მომხმარებელთა უფლებებსა და კანონიერ ინტერესებს ელექტრონული კომუნიკაციებისა და მაუწყებლობის სფეროში.

Information meeting with representatives of the Communications Ombudsman
Today, an information meeting with representatives of the Communications Ombudsman was held at the Batumi Medical Academy.
The purpose of the meeting was to provide students with important information about consumer rights in the field of Internet, telephone and broadcasting services.
We sincerely thank the representatives of the Communications Ombudsman for the useful and informative meeting!
We would like to remind you that the Public Defender (Ombudsman) Service is an independent institution established on the basis of the Law of Georgia on “National Regulatory Bodies”, which protects the rights and legitimate interests of consumers in the field of electronic communications and broadcasting.